Při nákupu nad 2800 Kč doprava ZDARMA

Your cart

Your cart is empty

Image with text

Use these sections to promote a particular feature with editorial photography

Camille je Du Coeur signature šperkem. Možná si říkáte, že Camille je šperk pro speciální příležitost, avšak Camille udělá z každého okamžiku speciální. Vezměte si tento náhrdelník k šatům, ke kostýmku, k džínům a basic triku, nikdy ho nebudete chtít sundat.

Complete the look

Use this section to highlight different products within an image

Náhrdelník Perle d'Orée

Náhrdelník Perle d'Orée

3.890,00 Kč
Unit price
per 
Necklace CAMILLE

Necklace CAMILLE

from 3.790,00 Kč

Unit price
per 
Necklace SOLEIL & LUNE

Necklace SOLEIL & LUNE

from 2.190,00 Kč

Unit price
per 
Necklace BAROCCA

Necklace BAROCCA

from 3.590,00 Kč

Unit price
per 

Šperk pro váš telefon

Sezónní must-have! Náš popruh na telefon z pravých perel je nejen ideálním doplňkem pro váš telefon, ale také praktickým a stylovým doplňkem pro jakoukoliv příležitost.

Tento multifunkční šperk na telefon navržený s ohledem na variabilitu vám umožňuje nosit ho nejen jako popruh pro váš telefon, ale i jako náhrdelník, náramek či dokonce ozdobu kalhot. Kreativitě se meze nekladou - ozdobte s ním svou kabelku nebo jakýkoliv jiný doplněk podle vašeho nápadu.

Přidejte kouzlo perel do vašeho každodenního života.

Necklace DEUX

The Deux necklace is your favourite piece of jewellery. It is a timeless piece that carries the symbolism of soul mates. Deux is also an ideal gift.

DU COEUR

Have you seen the spring collection?

The spring flowers may be slowly fading, but our spring pieces can still make you happy. Wrap yourself in fresh colours with us and brighten up your day.

Náramky a náhrdelníky s korálky několika velikostí, jež evokují něžné bublinky. Budete se na ně moc ráda dívat a ještě raději si s ním bude na svém zápěstí jemně pohrávat.

Say it with jewellery

When you're looking for a gift, a piece of jewellery will always make you happy, but a personalised one will make you doubly happy.

Express your uniqueness through our personalised jewellery. Each piece of letter embossed jewellery is a unique token of the love and individuality you deserve, whether for yourself or as a gift for a loved one